Aktivitātes

Piedalies Instagram konkursā, laimē #NĒkreklu un parādi savu spēku pateikt NĒ!

Alkohola lietošana var izraisīt dažādas slimības, piemēram, aknu cirozi. Pasargā sevi no veselības problēmām – saki NĒ alkoholam! Piedalies Instagram konkursā, laimē #NĒkreklu un parādi savu spēku pateikt NĒ! Nolikums atrodams TE. Kampaņas “Spēks pateikt NĒ!” Instagram konts ŠEIT. Vairāk par kampaņu ŠEIT.  

Piedalies Instagram konkursā un dodies uz kādu no Rīgas Starptautiskā kino festivāla “Riga IFF” filmu seansiem! 

Viens no veidiem, kā atpūsties un mazināt stresu, ir laba kino baudīšana. Dodoties uz kino, vari gan pavadīt laiku ar draugiem, gan iegūt jaunus iespaidus. Piedalies Instagram konkursā, laimē četru biļešu komplektu un apmeklē kādu no Rīgas Starptautiskā kino festivāla “Riga IFF” filmu seansiem! Nolikums atrodams TE. Kampaņas “Spēks pateikt NĒ!” Instagram konts ŠEIT. Vairāk par […]

Piedalies Instagram konkursā un laimē #NĒkreklu

Nekas nevar būt labāks par rītu, kad pamosties svaigs un izgulējies. Lai nebūtu jācīnās ar galvassāpēm un sausu muti, saki NĒ alkoholam! Piedalies Instagram konkursā, laimē #NĒkreklu un parādi savu spēku atteikties no grādīgajiem dzērieniem! Nolikums atrodams TE. Kampaņas “Spēks pateikt NĒ!” Instagram konts ŠEIT. Vairāk par kampaņu ŠEIT.  

Kā veiksmīgi atmest smēķēšanu

Teju puse Latvijas smēķējošo iedzīvotāju vēlas smēķēšanu atmest. Noskaties video un uzzini, kā veiksmīgi atbrīvoties no kaitīgā ieraduma un pateikti cigaretēm “nē”! Lai saņemtu valsts apmaksātu narkoloģisko palīdzību smēķēšanas atmešanai, ieskaties te vai zvani pa konsultatīvo tālruni 67037333.

Kas notiek organismā, atmetot smēķēšanu?

Smēķēšanas atmešana palīdz mazināt dažādu saslimšanu riskus. Noskaties video un uzzini, kādas pārmaiņas notiek organismā pēc pēdējās cigaretes izsmēķēšanas!

Piedalies Instagram konkursā, laimē #NĒkreklu un parādi savu spēku pateikt NĒ!

Alkohola lietošana var izraisīt dažādas slimības, tai skaitā aknu cirozi, vēzi, sirds un asinsvadu slimības. Tāpēc, ja gribi sagaidīt saulainās vecumdienas bez visādām kaitēm, saki NĒ alkoholam! Piedalies Instagram konkursā, laimē #NĒkreklu un parādi savu spēku pateikt NĒ! Nolikums atrodams TE. Kampaņas “Spēks pateikt NĒ!” Instagram konts ŠEIT. Vairāk par kampaņu ŠEIT.

Piedalies Instagram konkursā, laimē #NĒkreklu un parādi savu spēku pateikt NĒ alkoholam!

Alkohola lietošana var paaugstināt risku saslimt ar vairāk nekā 60 slimībām. Neizklausās kārdinoši, vai ne? Atsakies no grādīgajiem dzērieniem! Tu jutīsies labāk kā fiziski, tā emocionāli. Piedalies Instagram konkursā, laimē #NĒkreklu un parādi savu spēku pateikt NĒ alkoholam! Nolikums atrodams TE. Kampaņas “Spēks pateikt NĒ!” Instagram konts ŠEIT. Vairāk par kampaņu ŠEIT.  

Piedalies Instagram konkursā un laimē #NĒkreklu!

Vai Tev ir gadījies alkohola reibumā sastrādāt muļķības? Piemēram, uzrakstīt kādu nejēdzību tviterī vai uzsākt attiecību skaidrošanu, ko nākamajā rītā nācies nožēlot? Prātīgāk ir pateikt alkoholam NĒ laikus! Piedalies Instagram konkursā un laimē #NĒkreklu! Nolikums atrodams TE. Kampaņas “Spēks pateikt NĒ!” Instagram konts ŠEIT. Vairāk par kampaņu ŠEIT.