Padomā par sevi! Vakcinējies! Uzsāk senioru informēšanas kampaņu

Vakcinācija pret Covid-19 ir vienīgais veids, kā mazināt bīstamās infekcijas izplatību un pasargāt savu veselību, jo īpaši tiem, kuri ir riska grupās – seniori, cilvēki ar hroniskām saslimšanām. Izvēloties laicīgi vakcinēties, jebkurš seniors var pasargāt sevi no Covid-19 radītām veselības problēmām un smagas slimības gaitas.

“Mīļie seniori, mēs redzam, ka slimnīcas ir pārpildītas un deviņdesmit procenti no tiem nav vakcinēti! Kāpēc mēs vēršamies pie dakteriem tad, kad mums kaut kas notiek ar veselību, bet, kad dakteris mums grib palīdzēt, tad mēs niķojamies?” retoriski vaicā seniore, mūzikas un mākslas skolas darbiniece Vera.

Pieteikties Covid-19 vakcīnai iespējams, zvanot 8989, manavakcina.lv vai pie ģimenes ārsta.

Lai aicinātu seniorus aizdomāties par savu veselību un dzīvību, novembrī uzsākta kampaņa, kuras laikā dažādu mediju (televīzijā, radio, internets un vide) kanālos tiks izvietotas video reklāmas, audio reklāmas, sociālo mediju video reklāmas un vides reklāmas par senioru vakcinēšanos pret Covid-19.

Kampaņa veidota Veselības ministrijas īstenotā ESF projekta "Kompleksi veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi" ietvaros (identifikācijas Nr. 9.2.4.1./16/I/001).

 

Chart

Description automatically generated