Video

 • Kas notiek vizītē pie pusaudžu psihoterapeita? Video

  Noskatoties šo video, uzzināsi, kas notiek pirmajā jeb izvēles vizītē, apmeklējot psihoterapeitu Pusaudžu resursu centrā. Izvēles vizīte nozīmē to, ka pirmajā tikšanas reizē tiek pastāstīts vairāk par pieejamajiem terapijas veidiem, un katrs var izvēlēties sev atbilstošāko. Pirmajā sarunā terapeits vēlēsies uzzināt vispārīgas lietas, lai saprastu, kā varētu palīdzēt.
 • 4 lietas, kas motivēs atteikties no alkohola lietošanas Video

  Vai tev pietrūkst drosmes pateikt "nē" alkohola lietošanai, jo baidies, ka draugi tevi atstums vai, nelietojot alkoholu, neiederēsies vienaudžu kompānijā? Noskaties šo video un uzzini, kā rast sevī spēku atteikties no alkohola lietošanas! Sarunā ar grupas "Franco Franco" solisti Elizabeti Vētru piedalās pusaudžu narkoloģe Maija Jēkabsone.
 • 4 lietas, kas motivēs nesākt lietot alkoholu Video

  Alkoholisko dzērienu lietošana ir izplatīta ne tikai pieaugušo, bet arī jauniešu vidū. Ja vēl neesi lietojis alkoholiskos dzērienus, bet esi apsvēris domu pamēģināt, noskaties šo video un uzzini, kāpēc alkoholam teikt "nē"! Sarunā ar Latvijas Radio 5 - Pieci.lv producenti Karmenu Stepanovu piedalās pusaudžu narkoloģe Maija Jēkabsone.
 • 3 soļi, kas palīdzēs atmest smēķēšanu Video

  Esi sācis lietot kādu tabakas produktu – snusu, veipu vai cigaretes, bet vienlaikus apzinies, ka tas kaitē veselībai un vēlies atmest? Noskaties šo video un uzzini, kādu soļu speršana palīdzēs pateikt "nē" smēķēšanai! Sarunā ar mūziķi un producentu Arvi Reiku piedalās Pusaudžu resursu centra vadītājs Nils Sakss Konstantinovs.
 • 5 iemesli, kāpēc smēķēšanai teikt "nē" Video

  Smēķēšana ir viens no visizplatītākajiem kaitīgajiem ieradumiem, ar ko saskaras pusaudži un jaunieši. Ja arī tu prāto, vai ir vērts pamēģināt smēķēt, noskaties video un uzzini, kāpēc cigaretēm teikt "nē"! Sarunā piedalās dziedātāja un digitālā satura veidotāja Paula Dundere un Pusaudžu resursu centra vadītājs Nils Sakss Konstantinovs.
 • Skaidrā nedēļa: Bezalkoholiskā zemeņu mohito recepte Video

  Bezalkoholiskie kokteiļi nav garlaicīgi. Bārmenis Alfs un grupas “Franco Franco” soliste Elizabete Vētra ir pārliecināti - nedaudz radošuma, viegli atrodamas sastāvdaļas, un gards kokteilis gatavs. Noskaties video un izmēģini pagatavot bezalkoholisko zemeņu mohito!
 • Skaidrā nedēļa: Bezalkoholiska karstā kokteiļa recepte Video

  Alkohols sasilda? Pilnīgi noteikti nē! Apgāz šo mītu un izvēlies alternatīvu - drēgnajā rudens pievakarē sasildies ar košu, gardu un vitamīniem bagātu karsto dzērienu. Noskaties, kā kokteili gatavo bārmenis Alfs kopā ar grupas “Franco Franco” solisti Elizabeti Vētru.
 • Sabiedrībā populāri cilvēki sakā "nē" alkoholam kino festivāla Riga IFF atklāšanā Video

  Vai ir iespējami svētki bez alkohola? Viesošanās kino festivālā “Riga IFF” apliecina, ka ir. Šis pasākums bija parūpējies par to, lai viesiem būtu izvēles iespējas – dažādas alternatīvas alkoholiskajiem dzērieniem. Noskaties video, lai uzzinātu, kas sabiedrībā zināmiem cilvēkiem bija sakāms par alternatīvām alkohola lietošanai.
 • Kā atpazīt depresiju un palīdzēt tās skartam pusaudzim Video

  Depresija ir viens no izplatītākajiem psihiskās veselības traucējumu veidiem gan pieaugušajiem, gan pusaudžiem. Pusaudžiem ar garastāvokļa traucējumiem ir augstāks pašnāvību risks. Nebaidies runāt par šīm tēmām un lūgt palīdzību. Šajā video uzzināsi, kā atpazīt depresiju, kas ir paškaitēšana un kā palīdzēt depresijas skartam pusaudzim.