Video

 • Viss ir Norm.a - Annas stāsts par depresiju Video

  Kampaņa
  Kampaņa par psihisko veselību “Viss ir Norm.a” aizsākas ar personisku stāstu par depresiju. Šajā video Anna dalās savā pieredzē par to, ko nozīmē sadzīvot ar šo psihisko saslimšanu. Anna atzīst, ka runāt par depresiju ir grūti un daudzus gadus viņa nepatīkamās izjūtas apspiedusi un noliegusi. “Milzīga tukšuma sajūta (..). Sliktākajos brīžos nespēju izkāpt no gultas un funkcionēt. Vairs nevarēju saņemties, un tas nebija atkarīgs no manis."
 • Viss ir Norm.a - Depresija Video

  Kampaņa
  Atpazīsti depresiju! Ja vismaz divas nedēļas pēc kārtas ir nomākts garastāvoklis, neapmierinātība, nogurums, enerģijas trūkums, interešu un dzīvesprieka zudums, bezcerība, vainas izjūta, grūtības iemigt vai pamosties, domas par pašnāvību, iespējams, tā ir depresija. Depresija ir ārstējama slimība, taču svarīgi laikus vērsties pie speciālista pēc palīdzības. Pieskati savu un savu tuvāko psihisko veselību!
 • Viss ir Norm.a - kampaņas pieteikuma video Video

  Kampaņa
  Kampaņā “Viss ir Norm.a” gada laikā ik mēnesi piedāvāsim viena cilvēka reālu stāstu par to, kā viņš mācās sadzīvot ar savas psihiskās veselības vajadzībām. Tie būs divpadsmit stāsti par dažādām saslimšanām: depresiju, nesuicidālu paškaitējumu, narkotiku atkarību, alkohola atkarību, anoreksiju, robežstāvokļa personības traucējumiem, bipolāri afektīviem traucējumiem, šizoafektīviem traucējumiem, demenci, mācīšanās traucējumiem, uzmanības deficītu un hiperaktivitāti, garīgo atpalicību.
 • Psihiskā veselība (1.-6. klasei) Video

  Video lekcija no Veselības ministrijas rīkotajām apmācībām izglītības iestāžu pedagogiem par veselības izglītības jautājumiem darbā ar 1.-6. klases skolēniem.