Uzticies pārbaudot!

Lai nodrošinātu viegli pieejamu, aktuālu un saistošu informāciju par infekcijas slimību un citu veselības risku profilaksi invazīvo skaistumkopšanas pakalpojumu saņemšanas laikā un aicinātu iedzīvotājus izvēlēties drošus un legālus skaistumkopšanas pakalpojumus, Slimību profilakses un kontroles centrs sadarbībā ar Veselības ministriju un Veselības inspekciju realizē sabiedrības informēšanas kampaņu “Uzticies pārbaudot!”.

Video Url

Kampaņas video

  • Kā pārliecināties par skaistumkopšanas pakalpojumu drošību? Video

    Ikvienam ir tiesības būt skaistam un veselam, tāpēc, tiecoties pēc skaistuma, neaizmirsti par veselību. Noskaties video un uzzini, kā pārliecināties, ka skaistumkopšanas salonā saņemtais pakalpojums ir drošs un kvalitatīvs.
  • Kampaņas "Uzticies pārbaudot!" atklāšanas pasākums Video

    Lai nodrošinātu viegli pieejamu, aktuālu un saistošu informāciju par infekcijas slimību un citu veselības risku profilaksi skaistumkopšanas pakalpojumu saņemšanas laikā un aicinātu izvēlēties drošus un legālus skaistumkopšanas pakalpojumus, Slimību profilakses un kontroles centrs sadarbībā ar Veselības ministriju un Veselības inspekciju īsteno sabiedrības informēšanas kampaņu "Uzticies pārbaudot!".

Lejupielādes