Kampaņai "Pārvērt pārdrošību par drošību!" piešķirta balva lielākajā starptautiskajā sabiedrisko attiecību jomas konkursā

Līdz ar kampaņas "Pārvērt pārdrošību par drošību!" noslēgumu no izpildītājiem, komunikācijas aģentūras "Olsen+Partners" (SIA "PR Kvadrāts") saņēmām priecīgu ziņu ‒ kampaņai piešķirta balva lielākajā starptautiskajā sabiedrisko attiecību jomas konkursā "IPRA Golden World Awards" (IPRA GWA).

Balva piešķirta kategorijā "Veselības aizsardzība". Ar godalgām IPRA GWA jau vairāk nekā trīsdesmit gadus tiek novērtēti labākie komunikācijas projekti visā pasaulē, ņemot vērā projekta sarežģītību, radošumu, oriģinalitāti un citus kritērijus vietējās sabiedrības, valsts, reģiona vai pat visas pasaules kontekstā.

"Esam gandarīti par mūsu un SIA "PR Kvadrāts" sadarbību bērnu drošības kampaņas "Pārvērt pārdrošību par drošību!" tapšanā un realizēšanā. Kampaņas laikā tūkstošiem bērnu un vecāku guva vērtīgas praktiskas zināšanas par traumatisma profilaksi. Tika radīta virkne izglītojošu un informējošu materiālu, kuri sabiedrībai būs pieejami arī turpmāk. Lai arī kampaņa ir noslēgusies, mēs turpināsim atgādināt par drošību kā nozīmīgu bērnu attīstības un veselības stūrakmeni", pauž Veselības ministrija.

Apbalvošanas ceremonija norisināsies 2023. gada oktobrī Barselonā. 

IPRA GWA 2023 uzvarējušo projektu saraksts pieejams šeit.

Plašāka informācija par kampaņu pieejama šeit

Kampaņa tapusi pēc Veselības ministrijas, Bērnu slimnīcas un Slimību profilakses un kontroles centra iniciatīvas un tika īstenota Eiropas Sociālā fonda projekta "Kompleksi veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi" (identifikācijas Nr.9.2.4.1/16/I/001) ietvaros.