Notiks tiešsaistes video konsultācija Veselīgo pašvaldību tīkla koordinatoriem un atbildīgajām amatpersonām

22. martā plkst. 12:00 tiks organizēta tiešsaistes video konsultācija, kurā Nacionālā Veselīgo pašvaldību tīkla koordinatoriem un atbildīgajām amatpersonām būs iespēja gūt atbildes uz aktuāliem veselības veicināšanas un slimību profilakses problēmjautājumiem.

Tiešsaistes konsultācijā uz jautājumiem atbildēs Rīgas Stradiņa universitātes Sabiedrības veselības un epidemioloģijas katedras vadošā pētniece Anda Ķivīte – Urtāne un Rīgas Stradiņa universitātes Sabiedrības veselības un epidemioloģijas katedras Studiju programmas vadītāja Lauma Spriņģe.

Konsultācija tiek organizēta pēc 9. un 10. martā notikušā divu dienu tiešsaistes semināra Nacionālā Veselīgo pašvaldību tīkla koordinatoriem un atbildīgajām amatpersonām “Vesela Latvija”. Semināra mērķis bija stiprināt Nacionālā Veselīgo pašvaldību tīkla dalību pašvaldību lomu un kompetenci veselības veicināšanas un slimību profilakses jomā.

Tiešsaistes video konsultācijā ir aicināti piedalīties gan tie koordinatori un atbildīgās amatpersonas, kuri piedalījās seminārā, gan tie, kuri dažādu iemeslu pēc netika uz semināru. Konsultācijas laikā speciālisti atbildēs gan jau uz iepriekš iesūtītajiem semināra dalībnieku jautājumiem, gan arī sniegs priekšlikumus citām konkrētām aktivitātēm seminārā iegūto zināšanu un prasmju ilgtspējas nodrošināšanai.

Tiešsaistes konsultācija būs redzama pirmdien, 2021. gada 22 martā plkst. 12:00 interneta vietnē www.facebook.com/izglitibaspasakumi. Skatītājiem būs iespēja uzdot savus jautājumus, ierakstot tos komentāru sadaļā zem video tiešraides.

Tiešsaistes konsultācija tiek organizēta Veselības ministrijas īstenotā ESF projekta "Kompleksi veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi" ietvaros (ESF identifikācijas Nr. 9.2.4.1./16/I/001).