Veselības ministrija: Paldies, ka esat atbildīgi, lai varam dzīvot tālāk!

Veselības ministrija uzsākusi nacionāla mēroga reklāmas kampaņu Paldies, ka esat atbildīgi, lai varam dzīvot tālāk!. Tā saka paldies sabiedrībai par gatavību pielāgoties dažādām sadzīves situācijām, kas Covid-19 pandēmijas dēļi ir neērtas un apgrūtinošas, taču vienlaikus ir vienīgā iespēja kopīgiem spēkiem samazināt cilvēku veselību un dzīvību apdraudošo situāciju. 

Situācija veselības nozarē pandēmijas dēļ ir smaga, un mēs esam tuvu izsīkuma robežai. Slimnīcas ir pārslogotas, mediķi izdeg, un katru dienu no šīs slimības mirst cilvēki, kuru dzīvība pret vīrusa infekciju izrādījusies pārāk trausla. Kamēr vakcīnas Eiropā nebūs pieejamas pietiekamā apmērā, vienīgais ierocis cīņā ar vīrusu ir izslēgt jebkādus klātienes kontaktus un ievērot visus (nevis dažus!) valstī noteiktos drošības pasākumus.

“Tāpēc mēs sakām paldies visiem, kas sadarbojas un ir gatavi skatīties pāri kaitinošajām lietām, kas saistītas ar visu drošības pasākumu un ierobežojumu ievērošanu. Mēs zinām, ka daļa no tiem pirmajā brīdī nav saprotami, daļa nenes tūlītēju gaidīto rezultātu, bet vēl daļa  apgrūtina ikdienu, samazina ienākumus vai neļauj satikt sev svarīgos cilvēkus tādos apstākļos kā pirms pandēmijas. Tāpēc sakām lielu paldies tiem, kuri tomēr tos ievēro un apzinās – drošības pasākumu spēks slēpjas tikai pielietojot tos visus kopā un mums visiem kopā" –veselības ministrs Daniels Pavļuts.

Reklāmas kampaņa norisināsies mēneša garumā, un tajā ietverti gan latviešu, gan krievu valodā veidoti TV klipi, radio reklāma, vides reklāma, interneta vides reklāma, kā arī sociālo mediju reklāma.

 

Kampaņu Veselības ministrija sagatavojusi ar ESF projekta "Kompleksi veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi" (Nr.9.2.4.1./16/I/001) atbalstu.

Video Url