Notiks lekcija par garīgo veselību senioriem

P. Stradiņa Medicīnas vēstures muzejs aicina interesentus 13. septembrī plkst. 17.00 uz lekciju par garīgo veselību senioriem.

Lekcijas “Psihoemocionālās veselības veicināšana. Kas jāņem vērā senioriem” mērķis ir  sniegt zināšanas par to, kā depresīvi garastāvokļa traucējumi var ietekmē ik viena indivīda  un, jo īpaši senioru  kopējo veselību, darba un dzīves kvalitāti,  veicināt izpratni un sniegt praktiskus ieteikumus par to, kā atpazīt depresijas riska faktorus, sniegt informāciju par pazīmēm un simptomiem, kas liecina, ka nepieciešama speciālista palīdzība. Lekciju laikā speciālisti sniegs praktiskus ieteikumus kā palīdzēt līdzcilvēkam ar depresiju.

Lekciju sagatavojuši SIA “Veselības centra Vivendi” speciālisti un tā tiek īstenota Veselības ministrijas īstenotā Eiropas Sociālā fonda projekta „Kompleksi veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi” Nr. 9.2.4.1/16/I/001 ietvaros. Lekcija ir bez maksas. Lekcijas ilgums 1h 30 min.

Lekcijas apmeklētāji bez maksas aicināti apskatīt arī muzejā eksponēto izstādi “Depresija: no pagātnes līdz mūsdienām”, kas tapusi Veselības ministrijas īstenotā ESF projekta „Kompleksi veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi” Nr. 9.2.4.1/16/I/001 ietvaros.

Informācijai – infoatmvm.lv; tālr.25992243